Opinie klientów

Uważamy, że najlepszą referencją jaką możemy otrzymać, to opinia klienta. Poprosiliśmy zatem kilku losowo wybranych klientów, aby podzielili się swoimi wrażeniami dotyczącymi kotła BioWIN, które prezentujemy poniżej.

 
„Przez 10 lat posiadaliśmy piec na ekogroszek i coroczną, niekończacą się, koszmarną prace w kotłowni. Ściany i płuca czarne od pyłu.
od Października 2016 ogrzewamy dom i wodę z pomocą kotła Windhager BioWIN 2 TOUCH EXKLUSIV z magazynem na pellet i mamy LUKSUS w pełni tego słowa znaczeniu.
Kotłownia czyściutka, ściany pomalowaliśmy na biało! I praktycznie żadnej pracy, czyszczenie popielnika 2 razy w roku i uzupelnienie magazynu to juz przecież rozrywka"
Klient z Mikołowa, woj. Śląskie.


„Jestem użytkownikiem kotła na pellet od października ubiegłego roku. Jeszcze ponad pół roku temu, nie zdawałam sobie sprawy, że do kotłowni można zaglądać z czystą przyjemnością lub… z przyzwyczajenia, nawyku…! Poprzedni kocioł na eko groszek, okazał się bardzo problematyczny. Ciągłe wybieranie popiołu, tłumy pyłu a w ostatnim czasie użytkowania ciągłe naprawy i jeden wielki czad, który doprowadził mnie do rozpaczy, a kotłownię do ruiny!
Już w tej chwili z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim, którzy noszą się z zamiarem wymiany kotła, aby ich wybór padł właśnie na WINDHAGERA!!!
Mój wybór padł na kocioł BioWIN 2 Exklusiv SL Touch, z automatycznym czyszczeniem palnika, wymiennika, etc..Obecnie, jedynym obowiązkiem jest uzupełnienie zasobnika pelletem, a poza tym nie robię kompletnie nic, oprócz zerkania z przyjemnością do kotłowni. Dodam jeszcze, że plusem była decyzja wymiany zbiornika na CWU o pojemności 300L, z którym kocioł radzi sobie znakomicie z zagrzaniem wody.
Uważam, że hasło WINDHAGERA – „RADOŚĆ Z OGRZEWANIA” jest strzałem w dziesiątkę!!! Zadowolona klientka ”
Klientka z Żywca.
 

„Witam, Od paru miesięcy posiadam kocioł Windhagera - wersja Exklusiv z własnym pojemnikiem na pellet.
Co mogę napisać...ten kto ma trochę większy budżet i jak w moim przypadku pellet to było najbardziej rozsądne rozwiązanie to niech się nie zastanawia tylko kupuje.
Chodzę do kotłowni z przyzwyczajenia...po ekogroszku i tylko obserwuje.
Żadnego wybierania pyłu po pellecie - pełna automatyka. Dla mnie? Coś pięknego...w sumie o to mi chodziło.”
Klient z Rybnika.

 
„Mam go od dwóch miesięcy, jest super zasypujesz zbiornik i nic nie robisz, a różni się tym (od kotła BioWIN 2 TOUCH – przyp. red), że nie ma kompresji popiołu, panel nie jest dotykowy i nie ma vacuum”.
Klient z Raciborza o kotle BioWIN lite

„Witam. Ja od Września posiadam Win212 Lite 21 kW z zasobnikiem 100 kg. Do tej pory spaliłem 2,7t pelletu (23.01 napisany post – przyp. Red) (Lava Premium Pelets o wartości opałowej 4,6kwh/kg ) Dom to około 250 mkw , ocieplony styropian 10mm,okna plastik ,1 obieg to kaloryfery, 2 to podłogowe + cwu zbiornik 300 l.
Klient z Opola


Realizacje

 

Poniżej prezentujemy wybrane realizacje i projekty zrealizowane w ciągu ostatniego czasu.

Większą ilość ciekawych zdjęć z realizacji można znaleźć na naszym profilu Facebook www.facebook.com/pelets

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących naszych realizacji oraz rozwiązań, prosimy o kontakt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Prezentacja urządzeń i rozwiązań systemowych 2018

Animacja działania kotła BioWIN 2 Exklusiv

BioWIN 2 / BioWIN 2 Touch / BioWIN lite montaż - złożenie urządzenia

myComfort aplikacja mobilna do obsługi urządzen WINDHAGER

Windhager Prezentacja producenta

Windhager BioWIN 2 TOUCH, BioWIN 2, BioWIN Lite prezentacja produktu 2017

Windhager PuroWIN Rewolucja w ogrzewaniu zrębką drzewną