MES INFINITY


MES INFINITY,
 czyli inteligentny system do komfortowej obsługi kotłów, to udoskonalony następca oprogramowania MES Plus o przyjaznym dla użytkownika interfejsie.

Jest prosty w montażu, umożliwia wygodne zarządzanie pracą układu grzewczego z każdego miejsca z dostępem do internetu. Urządzeniami można sterować korzystając z głównego sterownika, dotykowego wyświetlacza umieszczonego na piecu na pellet, tabletu lub smartfona. Za sprawą modułowej konstrukcji system da się rozbudować o kolejne elementy. Moduły występują w wersji podstawowej i funkcyjnej. Służą do jednoczesnej kontroli kilku obiegów grzewczych i generatorów ciepła.

Do zestawu dołączamy pilot, natomiast kotły na pelet wyposażamy we wspomniany szklany wyświetlacz pojemnościowy reagujący na dotyk.

Pilot zapewnia wygodne, proste sterowanie każdym ze sprzętów. Pozwala też wybrać tryb pracy: automatyczny, ogrzewania, obniżania temperatury i gotowości oraz zmienić o kilka stopni nominalną temperaturę powietrza panującą w pomieszczeniu w stosunku do jej wartości początkowej. Z kolei dotykowy wyświetlacz oferuje dostęp do bazy danych na temat wszystkich tworzących układ komponentów oraz możliwość wprowadzenia własnych ustawień za pomocą krótkich komend. Posiada przejrzyste menu (przechodzenie między kolejnymi sekcjami oprogramowania odbywa się przez wydanie polecenia przesunięć), wyświetla informacje w postaci symboli i czytelnych wiadomości tekstowych.

Prezentacja urządzeń i rozwiązań systemowych 2018

Animacja działania kotła BioWIN 2 Exklusiv

BioWIN 2 / BioWIN 2 Touch / BioWIN lite montaż - złożenie urządzenia

myComfort aplikacja mobilna do obsługi urządzen WINDHAGER

Windhager Prezentacja producenta

Windhager BioWIN 2 TOUCH, BioWIN 2, BioWIN Lite prezentacja produktu 2017

Windhager PuroWIN Rewolucja w ogrzewaniu zrębką drzewną